chętnych

Pełny etat lekka praca dla osób niepełnosprawnych

at Polski HR A-Trybut w Wrocław

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: Pakowacz / Pakowaczka.

Miejsce wykonywania pracy: Wrocław

Wymiar pełny etat

Zakres obowiązków:
- Pakowanie drobnych artykułów kosmetycznych
Wymagania:
- dyspozycyjność i chęć do pracy
- dokładność i odpowiedzialność
- zdolności manualne
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności - warunek konieczny
Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową z możliwością długotrwałej współpracy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w przyjaznej atmosferze
- możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju
- prywatna opieka medyczna

Zapraszamy do przesyłania swojego CV: joanna.kubica@polkihr.pl

Złożenie aplikacji oznacza, że „Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych jest Polski HR – A-Trybut S.A. z siedzibą w Krakowie, 31-620 Kraków, ul. Bohaterów Września 82.

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: Polski HR A-Trybut
Pełny etat Pakowanie kosmetyków - praca z orzeczeniem od Polski HR A-Trybut w Wrocław 24.11.2017
Pełny etat Praca dla osób niepełnosprawnych od Polski HR A-Trybut w Wrocław 16.11.2017

Poleć znajomemu
Opublikowano: 07.11.2017
Odwiedzin: 1346