chętnych

Pełny etat Praca dla osób niepełnosprawnych

at Polski HR A-Trybut w Wrocław

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: Pakowacz / Pakowaczka.
Miejsce wykonywania pracy: Wrocław
Wymiar pełny etat

Zakres obowiązków:
- Pakowanie drobnych artykułów kosmetycznych jak pasty do zębów

Wymagania:
- dyspozycyjność i chęć do pracy
- dokładność i odpowiedzialność
- zdolności manualne
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności - warunek konieczny

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową z możliwością długotrwałej współpracy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w przyjaznej atmosferze
- możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju
- prywatna opieka medyczna

Zapraszamy do kontaktu: joanna.kubica@polskihr.pl.
Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Polski HR A-Trybut S.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: Polski HR A-Trybut
Pełny etat Pakowanie kosmetyków - praca z orzeczeniem od Polski HR A-Trybut w Wrocław 24.11.2017
Pełny etat lekka praca dla osób niepełnosprawnych od Polski HR A-Trybut w Wrocław 07.11.2017

Poleć znajomemu
Opublikowano: 16.11.2017
Odwiedzin: 1382