chętnych

Pełny etat regionalny przedstawiciel handlowy

at Personnel Multiservice (wszystkie)

Nasz Klient - wrocławski oddział firmy-lidera niemieckiego rynku zajmującego się dystrybucją szerokiej gamy materiałów do izolacji technicznych stosowanych w klimatyzacji, wentylacji, instalachach wod-kad, co, grzewczych, jak również narzędzi i elektronarzędzi znanych, renomowanych firm w związku z planami dalszego rozwoju zatrudni kandydatów na stanowisko regionalnego przedstawiciela handlowego na teren śląski i dolnośląski.

Wymagania:
wyższe wykształcenie techniczne, pożądany kierunek: inżynieria sanitarna, 3 letnie doświadczenie handlowe w branży instalacyjnej, znajomość języka niemieckiego/angielskiego

Zadania:
1. opieka nad dotychczasowymi klientami firmy i dalsza z nimi współpraca
2. rozwój rynku w powierzonym regionie

Oferujemy:
1. stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
2. bardzo dobre wynagrodzenie stałe i wysokie wskaźniki premiowe
3. szkolenia zawodowe i perspektywa indywidualnego rozwoju
4. pełne wyposażenie stanowiska: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
pm@wroclaw.neo.pl
tel. 717290095, 506590141
info: www.pmwroclaw.firmeo.biz

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: Personnel Multiservice
Pełny etat Support Specialist, CI Engineer od Personnel Multiservice w Cały Dolny Śląsk 16.02.2014
Pełny etat praca biurowa i handlowa od Personnel Multiservice w Cały Dolny Śląsk 02.09.2012
Pełny etat samodzielna/główna księgowa od Personnel Multiservice w Cały Dolny Śląsk 06.06.2012
Pełny etat pielęgniarka - Szwajcaria od Personnel multiservice, wszystkie 14.02.2012

Poleć znajomemu
Opublikowano: 01.10.2012
Odwiedzin: 2059