Oferty pracy wg. branży

(900 ogłoszeń o pracę)
To ogłoszenie o pracę zostało opublikowane 365 dni temu...
2

chętnych

Pełny etat KIEROWCY Kat. B z obsługą klienta

at Dział Zatrudnienia w Wrocław

Hurtownia AGD w związku z otwarciem NOWEGO ODDZIAŁU we Wrocławiu zatrudni pilnie na stanowisko : KIEROWCY Kat. B z obsługą klienta
Opis stanowiska:
- rozwożenie sprzętu AGD na terenie województwa.
- utrzymywanie relacji ze stałymi klientami
- pozyskiwanie nowych
Wymagania:
-prawo jazdy Kat B
- własny samochód osobowy
- komunikatywność
- umiejętność pracy w grupie
- osoby bez doświadczenia przyuczymy
Oferujemy:
- wynagrodzenie zasadnicze od 2.700 zł. netto + premie
- zwrot kosztów samochodu
- pracę w dużej stabilnej Firmie z kilkunastoletnią tradycją
- możliwość szybkiego awansu
- podnoszenie kwalifikacji zawodowych
- paca na pełen etat
- istnieje możliwość 1/2 etatu
Zgłoś swoją kandydaturę do Działu Zatrudnienia telefonicznie w godz. 10.00-17.00 tel.: 713458917
lub wyślij nam swoje CV na adres przedstawiciel.wr@wp.pl

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: Dział Zatrudnienia
Pełny etat Przedstawiciel Handlowy od Dział Zatrudnienia w Wrocław 28.11.2011

Czy to ogłoszenie jest nieaktualne? Zgłoś do usunięcia
Poleć znajomemu
Opublikowano: 22.11.2011
Odwiedzin: 2306