2

chętnych

Pełny etat Pracownik budowlany

at Jan Ziółkowski w Wrocław

PTHU "VERSO PLUS" to firma budowlana z ponad 20 letnią tradycją. Wykonujemy prace budowlane zarówno na terenie kraju, jak i za granicą.

Poszukujemy pracowników solidnych, rzetelnych i wysoko zmotywowanych do wykonywania pracy o wysokiej jakości.

Dajemy szansę ludziom młodym i z niewielkim doświadczeniem, ale otwartym na nowe doświadczenia, na zdobywanie nowych umiejętności i podnoszenie swoich kwalifikacji.

W chwili obecnej poszukujemy pracowników budowlanych:

Obowiązki:
- prace dekarskie - konstrukcje dachowe
- prace dekarskie - krycie dachów papą termozgrzewalną, dachówką, blachą
- obróbki blacharskie
- wykonywanie zabudów karton - gips
- prace wykończeniowe

Wymagania:
- min. 2 lata doświadczenia w pracach budowlanych
- prawo jazdy kat. B i / lub C
- praca we Wrocławiu i okolicach

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: Jan Ziółkowski
Pełny etat Pracowni biurowy - technik budowlany od Jan Ziółkowski w Wrocław 26.10.2013
Umowa-zlecenie Poszukuję pracowników budowlanych od Jan Ziółkowski w Wrocław 19.09.2013

Poleć znajomemu
Opublikowano: 26.10.2013
Odwiedzin: 2090