2

chętnych

Pełny etat Pracowni biurowy - technik budowlany

at Jan Ziółkowski w Wrocław

PTHU "VERSO PLUS" to firma budowlana z ponad 20 letnią tradycją. Wykonujemy prace budowlane zarówno na terenie kraju, jak i za granicą.

Poszukujemy pracowników solidnych, rzetelnych i wysoko zmotywowanych do wykonywania pracy o wysokiej jakości.

Dajemy szansę ludziom młodym i z niewielkim doświadczeniem, ale otwartym na nowe doświadczenia, na zdobywanie nowych umiejętności i podnoszenie swoich kwalifikacji.

Wymagania
• wykształcenie średnie techniczne, preferowane budowlane,
• praktyczna umiejętność obsługi pakietu MS Office
Obowiązki
W chwili obecnej poszukujemy pracownika administracyjnego - technika budowlanego, do którego obowiązków będzie należało:
• aktywne poszukiwanie i przeglądanie zleceń budowlanych,
• ofertowanie i przygotowywanie wycen,
• przygotowywanie dokumentacji,
• przygotowywanie i przekazywanie dokumentów dla biura rachunkowego,
Mile widziane
• mile widziane prawo jazdy
• atutem będzie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: Jan Ziółkowski
Pełny etat Pracownik budowlany od Jan Ziółkowski w Wrocław 26.10.2013
Umowa-zlecenie Poszukuję pracowników budowlanych od Jan Ziółkowski w Wrocław 19.09.2013

Poleć znajomemu
Opublikowano: 26.10.2013
Odwiedzin: 1822