chętnych

Pełny etat Murarz klinkieru - Niemcy

at Headhunters w Cały Dolny Śląsk

Firma HEADHUNTERS Spółka z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących
agencje zatrudnienia pod numerem 10079 poszukuje murarzy.

Zakres obowiązków:
• Murowanie klinkieru
Wymagania:
• Warunkiem koniecznym jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
• Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na danym lub pokrewnym stanowisku;
• Warunkiem koniecznym jest posiadanie własnego - sprawnego auta;
• Dyspozycyjność i chęć podjęcia pracy na terenie Niemiec w szybkim terminie.

Nasz klient oferuje:
• Niemiecką umowę o pracę na czas określony (z możliwością przedłużenia na czas nie określony);
• 12,50 euro brutto na godzinę;
• 24 euro netto diety za każdy przepracowany dzień roboczy;
• Bezpłatne zakwaterowanie;
• Praca 8-12h dziennie min. 5 dni w tygodniu;
• Możliwość nadgodzin;

Aplikację proszę kierować na adres: dorota.r@agencja-headhunters.eu z dopiskiem: Klinkier/2016/DE

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: Headhunters
Pełny etat Piekarz/ Piekarka- Niemcy od Headhunters w Cały Dolny Śląsk 13.02.2017
Pełny etat Brukarz -Niemcy od Headhunters w Cały Dolny Śląsk 07.02.2017
Pełny etat Piekarz/ Piekarka- Niemcy od Headhunters w Cały Dolny Śląsk 23.11.2016
Pełny etat Pielęgniarz/pielęgniarka (opieka ambulatoryjna) -Monachium od Headhunters w Cały Dolny Śląsk 23.11.2016

Poleć znajomemu
Opublikowano: 18.10.2016
Odwiedzin: 1541