1

chętny

Pełny etat Magazynier- Bielany Wrocławskie

at POLLUX w Wrocław

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (certyfikat 3171) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 6 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Strzelcach Opolskich, Poznaniu oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla naszego Klienta z branży logistycznej, którego zakład znajduje się na Bielanach Wrocławskich, poszukujemy osób na stanowisko:
Magazynier- Bielany Wrocławskie

Obowiązki:
- praca na magazynie przy załadunku i rozładunku kontenerów;
- pomocnicze prace magazynowe;

Oferujemy:
- praca w systemie trzyzmianowym (06.00-14.00/14.00-22.00/22.00-06.00) od poniedziałku do piątku;
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia;
- wynagrodzenie w wysokości 10,33zł brutto/h;

Wymagania:
- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej w pozycji stojącej;
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku.;
- mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie;

- mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych i umiejętność obsługi skanera ręcznego.

Agencja Pracy Pollux
ul.Kościuszki 54a, 50-009 Wrocław
tel. 503 801 790, (71) 347 17 25
mail: pollux.wroclaw@pollux-international.eu

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: POLLUX
Pełny etat Operator wózka widłowego - Kąty Wrocławskie od POLLUX w Wrocław 28.05.2013
Pełny etat Pracownik Transportu od POLLUX w Wrocław 28.05.2013
Pełny etat pracownik produkcji- produkcja spożywcza od POLLUX w Wrocław 28.05.2013
Pełny etat Pracownik magazynowy- Kąty Wrocławskie od POLLUX w Wrocław 28.05.2013
Pełny etat Pracownik Działu Obsługi Technicznej od POLLUX w Wrocław 28.05.2013

Poleć znajomemu
Opublikowano: 28.05.2013
Odwiedzin: 1908