Oferty pracy wg. branży

(900 ogłoszeń o pracę)
To ogłoszenie o pracę zostało opublikowane 365 dni temu...
1

chętny

Pełny etat instruktor narciarstwa biegowego

at szekla szkoła narciarstwa (wszystkie)

atrudnimy instruktora narciarstwa biegowego w okresie styczeń-marzec 2014 roku w Jakuszycach

Szekla Szkoła Narciarstwa
ul. Legnicka 7, 80-150 Gdańsk

www.NartyBiegowe.org

Opis stanowiska:

Wymagania:

- uprawnienia instruktora narciarstwa biegowego
- doskonała znajomość Gór Izerskich
- punktualność, rzetelność , odpowiedzialność
- zapał i chęć do pracy

Oferujemy:
- pracę w charakterze instruktora nart biegowych
- miłą atmosferę pracy w zorganizowanym i przedsiębiorczym zespole
- wysokie wynagrodzenie
- stałą współprace
- wyżywienie i nocleg

Forma kontaktu:

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny, Proszę wysłać na adres praca@obozyzeglarskie.com . do dnia 10.12.2013r.

Czy to ogłoszenie jest nieaktualne? Zgłoś do usunięcia
Poleć znajomemu
Opublikowano: 13.11.2013
Odwiedzin: 1895