chętnych

Pełny etat Pielęgniarz/Pielęgniarka w Niemczech

at Walter Fach Kraft Personal GmbH w Cały Dolny Śląsk

Walter-Fach-Kraft – to solidna, niemiecka firma, z wieloletnią historią oraz doświadczeniem. Zatrudniamy obecnie ponad 2200 pracowników w ponad 30 oddziałach w całych Niemczech, w wielu specjalistycznych branżach. Zaangażowanie, silna motywacja i wzajemne zaufanie, to obietnica i zobowiązanie firmy wobec Naszych pracowników. Wkładamy więc wszelki wysiłek w to by każdy, zarówno nasi klienci oraz pracownicy, byli w pełni usatysfakcjonowani ze współpracy z naszą firmą.

Szukasz bezpiecznej oferty pracy? Jesteś gotowy/owa podnieść swoje kwalifikacje?
Walter-Fach-Kraft to najlepszy wybór dla Ciebie.
Dołącz do Naszego zespołu już dzisiaj. Gwarantujemy satysfakcję.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Pielęgniarz/Pielęgniarka

Miejsce pracy: Niemcy

Szukamy osoby:

- Doświadczonej w pracy i w zawodzie Pielęgniarza/Pielęgniarki (min. 1 rok),
- Z dobrą lub bardzo dobrą znajomością j. niemieckiego (warunek konieczny),
- Z pozytywnym nastawieniem oraz silną motywacją do pracy,
- Dokładnej, sumiennej i uczciwej.
- Posiadającej wykształcenie kierunkowe (preferowane wyższe) oraz prawo do wykonywania zawodu.
- Gotowej do nawiązania współpracy na dłuższy okres czasu.

Zadania:

- Kompleksowe sprawowanie opieki nad ludźmi chorymi,
- Wykonywanie zadań wg zaleceń lekarza,
- Dbałość o dobry stan i higienę pacjenta,
- Wsparcie pacjenta przy rehabilitacji,
- Prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej.

Dlaczego warto dołączyć do Naszego zespołu?

- Zapewniamy niemiecką umowę o pracę,
- Gwarantujemy i organizujemy zdobycie uznania dyplomu zawodowego w Niemczech,
- Pełen pakiet socjalny opłacany w Niemczech,
- Gwarancję zachowania niemieckich standardów
- Dajemy możliwość długofalowego zatrudnienia,
- Proponujemy atrakcyjne wynagrodzenie,
- Pracę na pełny etat z możliwością nadgodzin,
- Zapewniamy zakwaterowanie i łatwy dojazd,
- Gwarantujemy płatny urlop i dodatek świąteczny.

Jeżeli chcesz dołączyć do Naszego zespołu. zapraszamy do aplikowania!

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: info@walterfachkraft.pl

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
ul. Oławska 17
50-123 Wrocław

Kontakt telefoniczny:

+48 71 3666 455
+48 71 3666 081