chętnych

Pełny etat Kucharka/Kucharz wz j. niemieckim

at Walter Fach Kraft Personal GmbH (wszystkie)

Walter-Fach-Kraft – jesteśmy renomowaną, niemiecką firmą zatrudniającą ponad 1800 pracowników z wyspecjalizowanych branży. Naszym priorytetem są elastyczne i kompleksowe rozwiązania dla pracowników. Liczymy na to, że u Nas rozwiniesz swoje kompetencje oraz zawiążesz współpracę opartą na wzajemnym zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa.

Chcemy się rozwijać i chcemy, żebyś Ty też się rozwijał.
Jeśli interesuje Cię praca dla uczciwego, rzetelnego pracodawcy, dołącz do Nas!

Aktualna propozycja pracy:
Kucharz/Kucharka

Miejsce pracy: Niemcy

Jaki jest przewidywany zakres obowiązków?

- sporządzanie potraw wedle podanych przepisów,
- przygotowywanie i dbanie o porządek na stanowisku pracy,
- dbanie o świeżość produktów spożywczych i kulinarnych,
- spełnianie wymogów sanitarno-higienicznych.
- bezwzględne przestrzeganie przepisów BHP,

Dla nas liczy się:

- znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym lub dobrym (warunek konieczny)
- kreatywność i samodzielność,
- motywacja do pracy i dobra organizacja w kuchni,
- zmysł estetyczny, sumienność i dokładność,
- zachowanie higieny pracy,
- umiejętność pracy zespołowej i partnerskiej,
- doświadczenie w zawodzie jako kucharz/kucharka min. 1 rok (warunek konieczny),
- ważna książeczka sanepidowska.

W zamian oferujemy Ci:

- niemiecką umowę o pracę z dobrymi świadczeniami,
- pełen pakiet socjalny opłacany w Niemczech,
- zachowane niemieckie standardy,
- świadczenia urlopowe,
- możliwość stałego, bezpiecznego zatrudnienia,
- atrakcyjne terminowe wynagrodzenie,
- organizację zakwaterowania,
- opiekę koordynatora,
- stabilną, legalną pracę.

Przedstaw swoje doświadczenie i chęć współpracy, a my na pewno damy Ci szansę dołączyć do zespołu. Zapraszamy do przesyłania CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: info@walterfachkraft.pl

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
ul. Oławska 17
50-123 Wrocław

Kontakt telefoniczny:
+48 71 3666 455
+48 71 3666 081