chętnych

Umowa-zlecenie Konsultant ds. rekrutacji

at medipe w Wrocław

MEDIPE Sp. z o. o. to działająca prężnie od 2011 roku firma świadcząca usługi opiekuńcze. Do pracy w Niemczech w charakterze Opiekunek i Opiekunów wyjechało dzięki naszemu wsparciu już ponad 3 tysiące osób.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy do naszego biura we Wrocławiu
poszukujemy osoby na stanowisko:

Konsultant ds. rekrutacji

Oferujemy:
• ciekawą pracę w młodym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• motywacyjny system wynagradzania (podstawa + premia),
• profesjonalne przygotowanie do realizacji zadań w ramach szkoleń i warsztatów,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• miłą i przyjazną atmosferę pracy.

Zakres obowiązków:
• udział w projektach rekrutacyjnych (m.in. selekcja aplikacji, aktualizacja bazy danych, przeprowadzanie telefonicznych rozmów z kandydatami),
• weryfikacja języka niemieckiego u kandydatów,
• tłumaczenie niemieckojęzycznej dokumentacji,
• przygotowywanie raportów i baz danych,
• udział w targach pracy, spotkaniach informacyjnych,
• wsparcie w bieżących pracach Działu,
• dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Oczekujemy:
• znajomości języka niemieckiego na poziomie minimum B2 (warunek konieczny),
• bardzo dobrej znajomości obsługi komputera (MS Office),
• umiejętności pracy w zespole,
• rzetelności, sumienności i zaangażowania,
• zainteresowania zagadnieniami z obszaru HR, mile widziane doświadczenie w branży HR.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres kontakt@medipe.com

Prosimy o wpisanie w tytule maila: Konsultant Wrocław oraz umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

„Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem danych osobowych jest MEDIPE Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gajowickiej 195 oraz, że na podstawie mojej zgody moje dane będą przechowywane i przetwarzane w celach rekrutacyjnych i marketingowych. Jestem świadomy, że udostępnienie danych jest dobrowolne, mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia, bądź usunięcia. Jednocześnie wyrażam zgodę na przesłanie mi drogą elektroniczną informacji handlowych na temat usług Spółki MEDIPE Sp. z o.o.”

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: medipe
Pełny etat Opiekunka osoby starszej na terenie Wrocławia od Medipe w Wrocław 19.11.2012

Poleć znajomemu
Opublikowano: 15.07.2015
Odwiedzin: 2071