1

chętny

Pełny etat HR - Rkruter poszukiwany

at Walterfachkraft w Wrocław

Firma Walterfachkraft jest renomowana firma z ponad 1700 pracownikami oraz 30 filialami na terenie Niemiec oraz 2 2 Austrii. Dla naszego planowanego otwarcia biura we Wroclawiu poszukujemy:
Rekruter
Twoje zadania:
Głównym zadaniem jest rekrutacja pracowników na polskim rynku do użytku klienta w Niemczech. Obejmuje to:
- skladanie ofert pracy w gazetach oraz online,
- Rekrutacje
- Wykonywanie rozmów kwalifikacyjnych
- Przygotowywanie podróży do Niemiec dla kandydatów
- Raportowanie do centrali w Niemczech.
Twoj Profil:
- Doswiadczenie w zawodzie
- Doświadczenie w zakresie selekcji i rekrutacji pracowników
- Znajomosc jezyka niemieckiego w mowie i pismie
- Jezyk angielski mile widziany (nie obowiazkowy)
- dobra organizacja pracy
- umiejetnosc pracy w zespole
- znajomosc pakietu MS Office
Oferujemy:
- Praca na stale
- Interesujace zarobki
- Mozliwosci rozwoju zawodowego poprzez udzial w
ciekawych projektach.
Jak nas znalezc ?
Przeslij nam swoje CV w jezyku niemieckim wraz z fotografia oraz z oczekiwaniami finansowymi na podany adres.
cieszymy sie na Panstwa oferty!
Walterfachkraft GmbH & Co KG.

Poleć znajomemu
Opublikowano: 04.07.2013
Odwiedzin: 1675