1

chętny

Pełny etat Kierownik Regionu w branży HVAC

at Polish Personnel w Wrocław

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w branży ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, w związku z rozwojem struktur, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Regionu w branży HVAC
lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:
• Kreowanie, inicjowanie sprzedaży produktów Firmy wraz z tworzeniem jej struktur w Regionie
• Zarządzanie zespołem: kierownik regionu i doradcy techniczno-handlowi
• Negocjacje handlowe z potencjalnymi kontrahentami Pracodawcy w Regionie
• Opracowywanie koncepcji sprzedażowych i marketingowych dla Regionu
• Nadzór i koordynacja realizowanych przez Pracodawcę inwestycji w Regionie
• Analizowanie działań konkurencji w Regionie
• Odpowiedzialność za rozwój sprzedaży w zakresie podległego regionu,
• Współpraca i wsparcie techniczne firm instalacyjnych oraz lokalnych dystrybutorów,
• Współpraca i wsparcie techniczne projektantów oraz biur projektowych HVAC,
• Przygotowywanie ofert technicznych i dobór produktów,
• Doradztwo techniczne,
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki studiów: inżynieria sanitarna, wentylacja, klimatyzacja, ogrzewnictwo, handel i marketing, zarządzanie
• Dużym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży HVAC,
• Mile widziana Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• Czynne prawo jazdy kat. B.,
• Bardzo dobra znajomość programu MS Office
• Zorientowanie na rozwój biznesu, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
• Samodyscyplina, rzetelność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
• Bardzo dobra organizacja pracy – praca w systemie Home Office - oraz dyspozycyjność.
Oferujemy
• Umowa o pracę na czas nieokreślony
• Narzędzia: samochód służbowy (w najwyższej wersji wyposażenia wraz z nielimitowana kartą paliwową) laptop, telefon komórkowy
• Wynagrodzenie podstawowe 8tys brutto
• Niezbędne szkolenia wprowadzające oraz produktowe.
• Zagraniczne szkolenia w zakresie rozwijania kompetencji miękkich
• Fundusz Reprezentacyjny
• Darmowe Wsparcie prawne
• Atrakcyjne prowizje sprzedażowe- miesięczne i roczne

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie aplikacji na adres: katarzyna.karbowska@polishpersonnel.com w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.

Proszę również o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: Polish Personnel
Pełny etat Dyrektor Regionu w branży HVAC od Polish Personnel w Wrocław 08.11.2011

Poleć znajomemu
Opublikowano: 08.11.2011
Odwiedzin: 2174