Oferty pracy wg. branży

(900 ogłoszeń o pracę)
To ogłoszenie o pracę zostało opublikowane 365 dni temu...
4

chętnych

Pełny etat dam pracę: Montażystka (monter) złączek elektrycznych

at Otto Polska Sp. z o. o. w Wrocław

Obowiązki:

  • montaż złączek elektrycznych i elektronicznych;
  • prace manualne przy montażu;
  • sprawdzanie poprawności wykonanych czynności;
  • etykietowanie;
  • pakowanie wyrobów;
  • opisywanie produktów;

Kwalifikacje:

  • dobry wzrok;
  • sprawność manualna;
  • dokładność i skrupulatność;
  • szczere chęci do pracy;
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

  • pracę w systemie III-zmianowym (6-14.00, 14-22.00, 22-6.00);
  • NOWE atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;
  • wynagrodzenie akordowe !!! stawka podstawowa (100% normy) 7,80 brutto + do 30% premii jakościowej, oraz premia motywacyjna.
    Od 1.04.2010 stawka wzrasta do 8,00 brutto/h przy wyrabianiu normy w 100%.
  • stabilne zatrudnienie;
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia po 3 miesiącach przejście na umowę o pracę;
  • zatrudnienie długoterminowe;
  • zatrudnienie w Centrum Wrocławia (Tarnogaj);
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego;
  • spokojna, bezstresową pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;

Kontakt:

OTTO POLSKA SP. Z O.O.
KOMANDORSKA 53R
53-342 WROCŁAW
tel: 071 34 444 20

Odpowiedz na ofertę pracy E-mail: wroclaw@ottopraca.pl
Otto Polska

Czy to ogłoszenie jest nieaktualne? Zgłoś do usunięcia
Poleć znajomemu
Opublikowano: 19.03.2010
Odwiedzin: 3699