1

chętny

Pełny etat przedstawiciel handlowy

at Personnel Multiservice w Wrocław

Nasz Klient - dynamicznie rozwijająca się firma handlowa (szeroka gama art. zaopatrzenia medycznego oraz środków czystości) zatrudni we Wrocławiu przedstawiciela handlowego

Zadania:

- Aktywna sprzedaż produktów zaopatrzenia medycznego: art. higienicznych, środków czystości

Wymagania:

- wykształcenie wyższe lub średnie
- doświadczenie w handlu - praca w terenie
- czynne prawo jazdy kat.B
- mile widziane doświadczenie na rynku art. higienicznych, medycznych lub pokrewne
- silna motywacja do rozwoju zawodowego, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista, samodzielność w pracy, kreatywność, zaangażowanie

Oferujemy:

- umowa o pracę
- wysokie wynagrodzenie stałe + atrakcyjne warunki premiowe
- Samochód służbowy, telefon, szkolenia, materiały reklamowe

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: pm@wroclaw.neo.pl tel. 71 7290095; 513718958
Personnel Multiservice: www.pmwroclaw.firmeo.biz

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: Personnel Multiservice
Pełny etat Support Specialist, CI Engineer od Personnel Multiservice w Cały Dolny Śląsk 16.02.2014
Pełny etat regionalny przedstawiciel handlowy od Personnel Multiservice, wszystkie 01.10.2012
Pełny etat praca biurowa i handlowa od Personnel Multiservice w Cały Dolny Śląsk 02.09.2012
Pełny etat samodzielna/główna księgowa od Personnel Multiservice w Cały Dolny Śląsk 06.06.2012
Pełny etat pielęgniarka - Szwajcaria od Personnel multiservice, wszystkie 14.02.2012

Poleć znajomemu
Opublikowano: 09.03.2011
Odwiedzin: 2309