chętnych

Pełny etat Asystentka - sekretarka

at Muzeum Współczesne Wrocław w Wrocław

Muzeum Współczesne Wrocław poszukuje osoby na stanowisko:
Asystentka – sekretarka

Zakres obowiązków:

1. Prowadzenie sekretariatu:
 Obsługa korespondencji przychodzącej do firmy i wychodzącej – przyjmowanie, ewidencjonowanie, rozdzielanie, wysyłanie korespondencji
 Obsługa firmowej poczty elektronicznej,
 Redagowanie pism wraz z ich tłumaczeniem, tworzenie prezentacji i zestawień na potrzeby przełożonego,
 Drukowanie, kopiowanie, faksowanie i kompletowanie dokumentów,
 Archiwizacja dokumentów,
 Zbieranie danych, ich analiza, raportowanie.
2. Reprezentowanie firmy:
 Przyjmowanie interesantów (z zewnątrz i z wewnątrz firmy),
 Odbieranie telefonów, przyjmowanie i łączenie rozmów,
 Organizacja zebrań, konferencji oraz spotkań służbowych przełożonego,
 Serwowanie poczęstunku dla gości firmy, organizacja cateringu.
3. Wsparcie przełożonego:
 Prowadzenie terminarza spotkań i zadań przełożonego,
 Umawianie i organizacja spotkań przełożonego, zebrań i konferencji,
 Organizacja wyjazdów służbowych przełożonego (rezerwacja biletów lotniczych, rezerwacja hoteli itp.),
 Sporządzanie raportów, zestawień, analiz i protokołów na potrzeby przełożonego,
 Przygotowywanie dokumentów i materiałów dla przełożonego.
4. Pozostałe zadania związane z prowadzeniem biura:
 Zaopatrywanie biura w materiały biurowe,
 Zaopatrywanie biura w artykuły spożywcze (kawa, herbata, woda mineralna),
 Dbałość o porządek w biurze i gabinecie przełożonego.

Wymagania:
 Wykształcenie wyższe,
 Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
 Znajomość języków obcych: język angielski – biegle w mowie i w piśmie, drugi język w stopniu komunikatywnym,
 Umiejętność posługiwania się najważniejszymi urządzeniami biurowymi,
 Doskonała znajomość komputerowych pakietów biurowych,
 Umiejętność redagowania pism i szybkiego pisania na klawiaturze,
 Zdolności organizacyjne i interpersonalne
 Zdolność logicznego myślenia oraz umiejętność analitycznego podejścia do problemów,
 Umiejętność pracy w sytuacjach stresowych i pod presją czasu,
 Dobra organizacja pracy,
 Terminowość,
 Komunikatywność,
 Wysoka kultura osobista,
 Sumienność,
 Dokładność.

Wymagane dokumenty:
1. CV.
2. List motywacyjny.

Aplikacje należy składać do dnia 12.11.2017 roku:
 osobiście (biuro Muzeum Współczesnego Wrocław, pl. Strzegomski 2a) lub
 pocztą elektroniczną na adres: praca@muzeumwspolczesne.pl lub
 pocztą na adres:
Muzeum Współczesne Wrocław
Pl. Strzegomski 2a
53-681 Wrocław

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: Muzeum Współczesne Wrocław
Pełny etat Asystentka-sekretarka od Muzeum Współczesne Wrocław w Wrocław 06.11.2017

Poleć znajomemu
Opublikowano: 08.11.2017
Odwiedzin: 1472