chętnych

Pełny etat Franczyzobiorca / Kierownik sklepu Żabka Wrocław

at Żabka Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Żabka to znana i stabilna sieć małych i wygodnych sklepów czynnych 7 dni w tygodniu. Od 1998 roku odpowiadamy na potrzeby milionów Polaków, ułatwiając im codzienne życie. Jesteśmy pewnym partnerem w prowadzeniu biznesu.

Oferujemy NOWE WARUNKI WSPÓŁPRACY na zasadach franczyzy.

Co oferujemy?
1) przychód podstawowy plus marża od sprzedanych towarów,
2) premie za realizację celów sprzedażowych i dotrzymywanie standardów sieci,
3) znane i rozpoznawalne logo,
4) w pełni wyposażony lokal,
5) stałe dostawy towaru i wsparcie marketingowe,
6) szkolenia: dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, wspieramy w zakresie otwarcia i prowadzenia sklepu.

Kto może zostać franczyzobiorcą?
1) osoba przedsiębiorcza,
2) gotowa do prowadzenia własnej działalności gospodarczej,
3) nastawiona na sukces i osiąganie wysokich sprzedaży,
4) pozytywnie nastawiona do ludzi,
5) posiadająca niewielki wkład finansowy na pierwszy miesiąc działalności.

Jakie są główne obowiązki?
1) zarządzanie sklepem oraz zespołem pracowników,
2) dbanie o wizerunek i zatowarowanie sklepu,
3) budowanie pozytywnych relacji z Klientami,

Jakie są szczegóły współpracy?
Udzielamy ich na spotkaniu informacyjnym.
Zadzwoń i umów się na rozmowę z Partnerem ds Rekrutacji; nr tel. 509 381 308 lub wyślij CV na adres: rekrutacjazabka@wp.pl

Proszę zamieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Żabka Polska sp. z o.o.. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)." Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie odpowiadał na ogłoszenie.

Dodatkowe informacje na stronie: www.zabka.pl.

Poleć znajomemu
Opublikowano: 16.01.2017
Odwiedzin: 1410