chętnych

Pełny etat Zatrudnimy pracowników obsługi klienta - Wrocław

at Eurest Poland Sp. z o.o. w Wrocław

Firma Eurest Poland Sp. z o.o., należąca do Grupy Compass, międzynarodowego lidera branży cateringowej i usług wspierających, poszukuje kandydatów na stanowisko - pracownik obsługi klienta.

Opis stanowiska:
• dbanie o wygląd oraz jakość wydawanych dań
• podwyższanie sprzedaży poprzez stosowanie sprzedaży sugerowanej
• dbanie o czystość i wizerunek linii serwisowej, stanowiska kasowego oraz sali konsumenckiej cykliczne
• uzupełnianie towarów handlowych do sprzedaży oraz potraw w ciągu linii serwisowej
• przygotowanie stanowiska kasowego
• odpowiedzialność za stan kasy zgodny z raportem kasowym oraz rozliczanie gotówki na podstawie stosownych raportów
• rzetelne rejestrowanie sprzedaży zgodnie z umową wynikającą z kontraktu

Wymagania:
• wysoka kultura osobista
• aktualne badania do celów sanitarno - epidemiologicznych
• nastawienie na satysfakcję klienta umiejętność profesjonalnej obsługi klienta, obsługi kasy i terminala
• umiejętności komunikacyjne
• samodzielność w działaniu, zaangażowanie
• elastyczność i dobra organizacja pracy
• umiejętność pracy w zespole
• pozytywna postawa
• umiejętności słuchania i wykonywania poleceń.
• umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach (np. skargi klientów)

Oferujemy:
• możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
• przyjazną atmosferę pracy
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (próbnie - umowa zlecenie)
• wynagrodzenie adekwatne do pełnionego stanowiska
• opiekę medyczną
• ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
• profesjonalne szkolenia
• system bonusowy powiązany z osiąganymi wynikami
• bezpłatne posiłki pracownicze
• udział w konferencjach i ciekawych projektach
• ocenę pracy opartą na jasno określonych kryteriach

Lokalizacja - Wrocław, Psie Pole, ul. Kowalska

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy osoby zainteresowane o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Poleć znajomemu
Opublikowano: 20.01.2016
Odwiedzin: 1939