chętnych

Pełny etat Elektryk, od zaraz Niemcy

at Walter Fach Kraft (wszystkie)

Walter-Fach-Kraft – jesteśmy niemiecką firmą z prawie 20-letnią historią i ponad trzema tysiącami zadowolonych klientów. Zatrudniamy wielu pracowników z wyspecjalizowanych branż, m. in. hotelarstwa, gastronomi i przemysłu. Staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom Naszych pracowników ─ proponujemy elastyczne rozwiązania i dogodne warunki pracy.

Dla Nas liczysz się Ty. Pozwól więc Nam znaleźć satysfakcjonującą pracę dla Ciebie.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Elektryk

Miejsce pracy: Niemcy

Nasze wymagania:

- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym lub dobrym (warunek konieczny),
- aktualne uprawnienia elektryczne,
- sumienne i dokładne podchodzenie powierzonych do obowiązków,
- sprawność manualna oraz tężyzna fizyczna.
- minimum 1 rok doświadczenia w zawodzie,
- dobra organizacja pracy oraz umiejętność skupienia się.

Zakres obowiązków:

- wykonywanie różnego rodzaju pomiarów,
- ocena stanu technicznego sprzętu.
- montaż, instalacja i naprawy instalacji elektrycznych,
- projektowanie sieci elektrycznych,
- trzymanie się ustaleń dokumentacji technicznej,
- konserwacja instalacji, urządzeń elektrycznych, kabli napowietrznych i elektrycznych.

Dlaczego warto z nami pracować i co oferujemy?

- zapewniamy pełną pomoc w organizacji miejsca pracy oraz zakwaterowania,
- umożliwiamy długofalowe oraz stabilne zatrudnienie,
- zależy nam na twoim zadowoleniu i wzajemnym zaufaniu.
- gwarantujemy niemiecką umowę o pracę z wszelkimi jej profitami,
- pełen pakiet socjalny, opłacany w Niemczech,
- zachowujemy niemieckie standardy zatrudnienia,
- oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie.

Jeżeli jesteś zdecydowany i chciałbyś z nami pracować,
serdecznie zapraszamy do aplikowania!

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy, prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: info@walterfachkraft.pl

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
ul. Oławska 17
50-123 Wrocław

Kontakt telefoniczny:

+48 71 3666 455
+48 71 3666 081

Więcej informacji znajdziesz na Naszej stronie internetowej:
www.walterfachkraft.pl
Bieżące propozycje zamieszczone są również na facebooku: www.facebook.com/walterfachkraft.polska

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: Walter Fach Kraft
Praca tymczasowa Praktykant/Praktykantka z dobrym językiem niemieckim od Walter Fach Kraft w Wrocław 13.01.2016
Umowa-zlecenie Praktykant/Praktykantka z dobrym językiem niemieckim od Walter Fach Kraft w Wrocław 08.01.2016
Pełny etat Operator CNC, Niemcy od Walter Fach Kraft, wszystkie 26.10.2015
Pełny etat Operator koparki / koparko - ładowarki, Niemcy od Walter Fach Kraft, wszystkie 26.10.2015
Pełny etat Operator wózka widłowego,od zaraz Niemcy od Walter Fach Kraft, wszystkie 15.10.2015

Poleć znajomemu
Opublikowano: 15.10.2015
Odwiedzin: 1781