chętnych

Umowa-zlecenie Praktyka w HR

at Walter-Fach-Kraft w Wrocław

Walter-Fach-Kraft - jesteśmy niemiecką Agencją Pracy dynamicznie rozwiajająca się na rynku polskim. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych i tymczasowych.  Posiadamy 30 oddziałów na terenie Niemiec i Austrii, zatrudniliśmy już ponad 2200 zadowolonych pracowników.

Dziś do Naszego oddziału we Wrocławiu poszukujemy osób na stanowisko:
Praktykant/ka ze znajomością j. niemieckiego

Oferujemy:
po odbyciu praktyki możliwość zatrudnienia,
możliwość zdobycia doświadczenia w efektywnej rekrutacji,
aktywny udział w realizowanych projektach,
miłą atmosferę oraz pracę w młodym zespole,
umowę o praktykę absolwencką,
referencje w j. polskim  i j. niemieckim z odbytych praktyk.

Obowiązki.
 pomoc w redagowaniu  ogłoszeń rekrutacyjnych,
 pomoc przy wprowadzaniu danych do systemu,
 wsparcie  w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych,
 udział w bieżących pracach administracyjno - biurowych działu HR.

Wymagania:
znajomość języka niemieckiego -  na poziomie dobrym,
kreatywność i chęć zdobywania wiedzy,
umiejętność pracy w środowisku MS Office,
łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
zainteresowanie obszarem HR.

Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV w j. niemieckim na adres mailowy z adnotacją  PRAKTYKA/STAŻ - mail: info@walterfachkraft.pl

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
ul. Oławska 17
50-123 Wrocław

Kontakt telefoniczny:
Tel:  +48 71 3666 081
Tel kom:: + 48 669 851 420

Poleć znajomemu
Opublikowano: 12.08.2015
Odwiedzin: 1796