chętnych

Pełny etat Kierownik Półkolonii

at TwójRobot w Wrocław

KIEROWNIK PÓŁKOLONII

Jeżeli lubisz klocki Lego, interesujesz się programowaniem robotów i szukasz ciekawej dodatkowej pracy to koniecznie skontaktuj się z nami!
TwojRobot.pl serdecznie zaprasza do współpracy osoby lubiące pracę z dziećmi i młodzieżą.
Naszą pasją są roboty i nowoczesne technologie i to zamiłowanie staramy się przekazać młodym pokoleniom na naszych półkoloniach, na których dzieci poprzez zabawę poznają wiedzę z zakresu matematyki, fizyki oraz informatyki.
Dni pracy:wakacje letnie lipiec i sierpień od pon-piątku. (istnieje możliwość dalszej współpracy podczas zajęć weekendowych).

Zakres obowiązków:
- kontrola dzienników wychowawcy,
- kontrola realizowanego programu,
- dbanie o bezpieczeństwo uczestników,organizowanie - zabaw dzieciom,
- pomoc w budowaniu konstrukcji z lego uczestnikom półkolonii itd.

Wymagania:
- poczucie humoru, energiczność, odpowiedzialność, - łatwość nawiązywania kontaktu z grupą,
- kurs kierowników wypoczynku i status czynnego nauczyciela lub,
- kurs kierowników wypoczynku i 3 letni okres pracy z dziećmi.
- książeczka sanepidu.

W zamian oferujemy: prace na półkoloniach od pon- piątku od9.00-17.00. Miłą atmosferę w młodym zespole, zabawę klockami LEGO na której jeszcze zarobisz :)

CV ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres : wroclaw@twojrobot.pl

Poleć znajomemu
Opublikowano: 01.06.2015
Odwiedzin: 1681