Oferty pracy wg. branży

(900 ogłoszeń o pracę)
To ogłoszenie o pracę zostało opublikowane 365 dni temu...
0

chętnych

Pełny etat Oferta pracy na stanowisko Kierownika ds. Rozwoju

at AboutYou.Pl w Wrocław

Nasz Klient jest firmą, która aktywnie działa w branży finansowej (pożyczki). W związku z dynamicznym rozwojem firmy w chwili obecnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierownika ds. Rozwoju
Wrocław
OBOWIĄZKI:
• Rozwój sprzedaży na wyznaczonym terenie,
• Rekrutacja i szkolenie przedstawicieli,
• Bezpośredni kontakt z klientem,
• Sprzedaż bezpośrednia,
• Dbanie o dobry wizerunek firmy na rynku,

ZAPEWNIAMY:
• Umowa o pracę,
• Wynagrodzenie stałe na wysokim poziomie oraz korzystny system prowizyjny jak i premiowy,
• Wszelkie niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon oraz samochód),
• Kompleksowe szkolenia z zakresu technik sprzedaży,
• Szerokie perspektywy rozwoju zawodowego,
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
OCZEKUJEMY:
• Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej w branży finansowej w sektorze pożyczek,
• Kreatywności i samodzielności w kontaktach z klientami,
• Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
• Biegłej umiejętności posługiwania się oprogramowaniem MS Office, zwłaszcza programem PowerPoint,
• Prawo jazdy kat. B,

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetworzenie danych osobowych na podany niżej adres mailowy:

martyna@aboutyou.pl

z podaniem nr ref.: Kierownik ds. Rozwoju
Do CV prosimy dołączyć niniejszą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest About You.Pl Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Spichrzowej 19. Państwa dane osobowe wykorzystane zostaną w celu przeprowadzenia rekrutacji przez spółkę. Podanie przez Państwa tych danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo wglądu do tych danych oraz ich poprawiania/aktualizowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie prawo do przedstawienia innej oferty niż w ogłoszeniu.

Czy to ogłoszenie jest nieaktualne? Zgłoś do usunięcia
Poleć znajomemu
Opublikowano: 30.04.2015
Odwiedzin: 1815