Oferty pracy wg. branży

(900 ogłoszeń o pracę)
To ogłoszenie o pracę zostało opublikowane 365 dni temu...
0

chętnych

Pełny etat Pracownik służby drogowej – Niemcy – OD ZARAZ

at Agencja Pracy Headhunters (wszystkie)

Agencja Pracy Headhunters posiadająca wpis do KRAZ pod nr 7132 poszukuje obecnie osób na stanowisko: pracownika służby drogowej.

Lokalizacja: Bremen i Berlin

Zakres obowiązków:
- Prace porządkowe na drogach, autostradach i mostach
- Obsługa zamiatarek
- Czyszczenie studzienek
- Koszenie trawników jak i obsługa kosiarek

Wymagania:
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (WARUNEK KONIECZNY)
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- Dobry stan zdrowia ze względu na duży wysiłek fizyczny
- Dyspozycyjność
- Własny, sprawny samochód

Nasz klient oferuje:
- Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
- Wszelkie świadczenia socjalne
- Bezpłatne zakwaterowanie
- 9 € brutto na godzinę +12 € netto za każdy przepracowany dzień roboczy
- Po 6 tygodniach możliwość podwyżki

PROSIMY TYLKO OSOBY DYSPOZYCYJNE OD ZARAZ. O PRZESYŁANIE APLIKACJI.
Za wszelkie zgłoszenia dziękujemy.

Aplikację proszę kierować na adres: dorota.r@agencja-headhunters.eu z dopiskiem: SD/DE/2015

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: Agencja Pracy Headhunters
Pełny etat Stolarz – Niemcy – OD ZARAZ od Agencja Pracy Headhunters w Wrocław 15.04.2015

Czy to ogłoszenie jest nieaktualne? Zgłoś do usunięcia
Poleć znajomemu
Opublikowano: 24.03.2015
Odwiedzin: 3198