chętnych

Pełny etat Rektuter Rekruterka

at StudioCam7 w Wrocław

Firma StudioCam7 Poszukuje osób na terenie Wrocławia na stanowisko Rekrutera/Rekruterki
Obowiązki:
-pozyskiwanie kandydatów do pracy
-organizacja spotkań rekrutacyjnych we wskazanych lokalizacjach przez przełożonego
Wymagania:
-doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji i selekcji
-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
-bardzo dobra komunikatywność i wysoka kultura osobista
-łatwość w nawiązywaniu kontaktów
wiek powyżej 25 lat
Oferujemy:
zarobek powyżej 4.500 zł Netto miesięcznie
gwarantowany umowa

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: StudioCam7
Pełny etat Zostań Web Prezenterką od StudioCam7 w Wrocław 13.03.2015
Pełny etat Zostań Video Modelką od StudioCam7 w Wrocław 26.08.2012

Poleć znajomemu
Opublikowano: 14.03.2015
Odwiedzin: 1954