chętnych

Pełny etat Serwisant/Pracownik do zadań ogólnobudowlanych

at Outer w Wrocław

Firma zajmująca się obsługą techniczną obiektów zatrudni pracownika do zadań technicznych i ogólnobudowlanych.
Obowiązki:
- prace naprawczo-montażowe, ogólnobudowlane, drobna stolarka, elektryka.
- serwisowanie usterek na obiektach,
- prowadzenie dokumentacji serwisowej.
Wymagania:
- prawo jazdy kat B. (warunek konieczny, praca wyjazdowa)
- dyspozycyjność,
- wytrwałość i chęć do pracy,
- solidność,
- zdolności manualne,
- umiejętność podejmowania decyzji
- odpowiedzialność,
- mile widziane uprawnienia sap1KW.
Oferujemy:
- elastyczny czas pracy,
- stabilne zatrudnienie,
- wynagrodzenie na czas,
- odzież ochronna i niezbędne narzędzia do pracy.
Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt z biurem 516-174-143 lub wysłanie CV na adres e-mail biuro@clt.com.pl

Poleć znajomemu
Opublikowano: 11.03.2015
Odwiedzin: 1726