1

chętny

Pełny etat Pilnie poszukiwani agenci ds. odszkodowań. Atrakcyjne warunki!!

at noRISK Sp. j. w Cały Dolny Śląsk

Dołącz do zespołu firmy odszkodowawczej noRISK !!!
Opis stanowiska pracy
Zadania:
- Pozyskiwanie nowych spraw związanych z odszkodowaniami,
- Obsługa spraw zleconych przez biuro,
- Wstępna weryfikacja zgromadzonych dokumentów,
- Budowanie stałych relacji z Klientem.

Wymagania:
- Ambicji i wysokiej motywacji do działania,
- Wysokiej kultury osobistej,
- Dyspozycyjności, sumienności i uczciwości
- Wysokiego zaangażowania oraz samoorganizacji
- Mile widziane doświadczenie w branży ubezpieczeniowej, medycznej lub pokrewnej ,
- Mile widziane wykształcenie w kierunku Ratownictwo Medyczne, Pielęgniarstwo, itp.
Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, przejrzysty system rozliczeń, możliwość budowania własnych grup współpracowników, zapewniamy możliwość dynamicznego rozwoju.
U nas można liczyć na fachową pomoc merytoryczną i organizacyjną ze strony prawników oraz dostęp do nowoczesnego systemu on-line.
Dajemy możliwość pracy, w zależności od zaangażowania, jako zajęcie stałe bądź dorywcze.
Zapewniamy atrakcyjne stałe wynagrodzenie oraz premie za efekty pracy.
Osoby zainteresowane współpracą prosimy o wysyłanie CV wraz ze zdjęciem i dopiskiem Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że posiadam informacje o których mowa w art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.)
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy.
Czekamy właśnie na Ciebie !!!

Poleć znajomemu
Opublikowano: 10.06.2013
Odwiedzin: 1873