Oferty pracy wg. branży

(900 ogłoszeń o pracę)
To ogłoszenie o pracę zostało opublikowane 365 dni temu...
0

chętnych

Pełny etat Hostessy / Promotorki

at Exclusive w Cały Dolny Śląsk

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe poszukuje hostess/promotorek do różnego rodzaju akcji promocyjnych. Klub zatrudni hostessy od zaraz.

Wymagania:

  • komunikatywność
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • nienaganny i zadbany wygląd
  • ambicja i chęć do pracy
  • sumienność
  • dokładność
  • punktualność
*mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Obowiązki: – dbanie o dobry wizerunek lokalu – promowanie imprez odbywających się w lokalu – zapraszanie klientów i zachęcanie do skorzystania z ofert – tworzenie miłej atmosfery w lokalu, rozmowa z gośćmi.

Oferujemy: – wysokie wynagrodzenie – pracę w młodym zespole i miłej atmosferze – elastyczny grafik – zakwaterowanie na czas trwania umowy

Opis dodatkowy:
Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania proszę o przesyłanie zdjęć i numeru telefonu na adres info@praca-tancerki.pl, w tytule wiadomości proszę wpisać Hostessy/Promotorki

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: Exclusive
Pełny etat Tancerki od Exclusive w Cały Dolny Śląsk 02.09.2013
Pełny etat TANCERKI GOGO od Exclusive w Cały Dolny Śląsk 03.06.2013
Pełny etat Tancerki/ Hostessy od Exclusive w Oława 24.05.2013
Pełny etat Hostessy / Promotorki od Exclusive w Cały Dolny Śląsk 23.05.2013

Czy to ogłoszenie jest nieaktualne? Zgłoś do usunięcia
Poleć znajomemu
Opublikowano: 22.05.2013
Odwiedzin: 1897