Oferty pracy wg. branży

(900 ogłoszeń o pracę)
To ogłoszenie o pracę zostało opublikowane 365 dni temu...
7

chętnych

Pełny etat dam pracę: Sales Consultant

at Good-Job.pl w Londyn

Sales Consultant
Miejsce pracy: Londyn

  1. Przyjedź, zarabiaj 11,000 zł!
  2. Nigdy nie poczuliśmy kryzysu!
  3. Doświadczenie w sprzedaży nie jest wymagane!

Good-Job.pl, międzynarodowa firma HR specjalizująca się w rekrutacjach do Wielkiej Brytanii poszukuje kandydatów.

Oferujemy:

  • średnie wynagrodzenie wynosi 7000 – 11 000 PLN miesięcznie
  • atrakcyjne, zagraniczne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz prowizji uzależnione od Twoich rezultatów
  • w pełni opłacony profesjonalny program szkoleniowy
  • stałą pracę z możliwością rozwoju osobistego i awansu

Opis stanowiska:

  • aktywna sprzedaż w najlepszych centrach handlowych w Wielkiej Brytanii
  • bezpośrednia prezentacja najwyższej jakości produktów do pielęgnacji urody
  • doradztwo przy wyborze artykułów

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • motywacja i nastawienie na realizację celów
  • gotowość do podjęcia pracy w Londynie

Dodatkowe korzyści:

  • kompleksowa pomoc w organizacji całego wyjazdu, m.in. odbiór z lotniska, załatwianie formalności
  • zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy w 1-2 osobowym pokoju
    o wysokim standardzie, wyposażenie kuchenne, kablówka, Internet, etc.
  • rozwój umiejętności komunikacyjnych, podniesienie poziomu angielskiego
  • młode, dynamiczne, międzynarodowe środowisko pracy
  • pełne wrażeń życie w zachwycającym Londynie

Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.good-job.pl

Prześlij nam swoje CV za pomocą formularza poniżej lub napisz:
rekrutacja@good-job.pl podając numer referencyjny Nr ref.: 02/GR