chętnych

Pełny etat Przedstawiciel ds. finansowo-ubezpieczeniowych

at Generali (wszystkie)

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:
Przedstawiciel ds. finansowo-ubezpieczeniowych

Wymagania:
• wykształcenie minimum średnie
• samodzielność w działaniu i orientacja na rozwój
• przedsiębiorczość
• sumienność i obowiązkowość
• nastawienie na realizację wyznaczonych zadań
• dodatkowym atutem będzie znajomość rynku ubezpieczeniowego

Zakres obowiązków:
• aktywne poszukiwanie klientów
• profesjonalna sprzedaż produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych
• dbałość o wysokie standardy obsługi klienta
• stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
• osiąganie założonych celów sprzedażowych

Kandydatom oferujemy:
• ciekawą pracę w dynamicznym i międzynarodowym koncernie ubezpieczeniowym
• gruntowne przygotowanie do pracy
• szeroki program szkoleń rozwijających wiedzę i umiejętności
• pomoc i opiekę Menadżera
• dodatkowe wsparcie finansowe w pierwszym roku pracy oraz atrakcyjny system prowizji i premii
• jasno określoną ścieżkę kariery

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające ww. wymagania prosimy
o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: rekrutacja.wroc987@wp.pl

W aplikacji prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz.883 z póżn. zm. )

Poleć znajomemu
Opublikowano: 16.05.2012
Odwiedzin: 2151