chętnych

Pełny etat Reprezentant Handlowy

at CURSOR Tomasz Piasecki w Wrocław

Firma Cursor jest Partnerem Handlowym Telekomunikacji Polskiej
i w jej imieniu prowadzi sprzedaż usług grupy kapitałowej TP
Zajmujemy się kompleksową obsługą Klienta Indywidualnego.
Świadczymy doradztwo w zakresie doboru usług telefonii stacjonarnej
,mobilnej, dostępu do internetu oraz usługi tv.

Zakres Obowiązków

  • Prezentowanie oferty handlowej klientom indywidualnym
  • Wdrażanie działań marketingowych na podległym terenie
  • Przestrzeganie realizacji planu sprzedaży

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pakiet bezpłatnych szkoleń produktowo- handlowych
  • Elastyczny czas pracy
  • Pracę w przyjaznym zespole

Wymagania

  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność nawiązywanie relacji z innymi ludźmi, otwartość i komunikatywność
  • Inicjatywa i przedsiębiorczość
  • Sumienność i dobra organizacja pracy
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Konsekwencja i wytrwałości w dążeniu do realizacji celów

Poleć znajomemu
Opublikowano: 13.04.2012
Odwiedzin: 2118