2

chętnych

Pełny etat Inżynier budowy z uprawnieniami

at Stamm Sp. z o.o. w Cały Dolny Śląsk

Firma STAMM Sp. z o.o. działająca na obszarze całego kraju poszukuje kandydatów na stanowisko Inżyniera budowy z uprawnieniami. Firma działa w branży budowlanej (elewacje zewnętrzne).

Stanowisko: INŻYNIER BUDOWY Z UPRAWNIENIAMI.
Wymagania
- uprawnienia budowlane
- wykształcenie wyższe budowlane
- doświadczenie w prowadzeniu budowy
- minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- przygotowanie procesu inwestycyjnego
- wiedza w zakresie kosztorysowania
- samodzielne prowadzenie / nadzorowanie robót budowlanych
- umiejętność zarządzania grupą ludzi
- umiejętność nawiązywania kontaktów i prowadzenie rozmów handlowych

Obowiązki
- przygotowywanie i organizacja budowy
- opracowywanie harmonogramów, kontrola jakości prac oraz dokumentacji technicznej
- prowadzenie dokumentacji budowy zgodnie z wymaganiami prawa - realizacja budowy zgodnie z budżetem i terminem
- pozyskiwanie podwykonawców i dostawców materiałów
- nadzór i koordynacja pracowników oraz podwykonawców
- raportowanie z postępu prac
Oferujemy
- pracę w prestiżowej firmie
- umowę o pracę
- możliwość rozwoju w ramach struktury firmy
- samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop z mobilnym internetem

Zainteresowanych Kandydatów, prosimy o przesłanie CV na adres praca@euroklink.eu

Prosimy o dodanie w zgłoszeniu klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: Stamm Sp. z o.o.
Pełny etat ELEWACJE ZEWNĘTRZNE od Stamm Sp. z o.o., wszystkie 11.10.2011

Poleć znajomemu
Opublikowano: 11.10.2011
Odwiedzin: 2393