Oferty pracy wg. branży

(900 ogłoszeń o pracę)
To ogłoszenie o pracę zostało opublikowane 365 dni temu...
2

chętnych

Pełny etat Specjalista ds. sprzedaży - Wrocław,

at POLLUX w Wrocław

Specjalista ds. sprzedaży - Wrocław,
Przedział wynagrodzenia: 4000,00 - 6000,00 PLN / Miesięczny (Brutto)
Premie, dodatki: Uzależnione od wyników sprzedaży.
Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj umowy: Na okres próbny
Czas trwania umowy:
Liczba wakatów: 1
Minimalne doświadczenie: 2 lata
Wykształcenie Wyższe inżynierskie

Opis stanowiska pracy
Dla naszego Klienta - wiodącego producenta elementów metalowych do branży motoryzacyjnej - poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z systemem bonusowym
- podjęcie stabilnego zatrudnienia w międzynarodowej firmie produkcyjnej
- niezbędne narzędzia pracy
Wymagania
- wykształcenie wyższe (inżynierskie, ekonomiczne)
- co najmniej 2 lata doświadczenia w dziale sprzedaży w branży motoryzacyjnej
- przynajmniej dobrej znajomości języka angielskiego (warunek bezwzględny)
- znajomość języka francuskiego mile widziana
- znajomość pakietu MS Office
- umiejętność przygotowywania kalkulacji cenowych
- znajomość narzędzi analizy oraz sztuki negocjacji
- wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
- dobra organizacja pracy

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV pod adres
e-mail: pollux.rekrutacja@pollux-international.eu
www.pollux-international.eu
50-008 Wrocław, ul. Kościuszki 67/1a
tel. kom. 513-353-535

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: POLLUX
Pełny etat Operator wózka widłowego - Kąty Wrocławskie od POLLUX w Wrocław 28.05.2013
Pełny etat Pracownik Transportu od POLLUX w Wrocław 28.05.2013
Pełny etat pracownik produkcji- produkcja spożywcza od POLLUX w Wrocław 28.05.2013
Pełny etat Pracownik magazynowy- Kąty Wrocławskie od POLLUX w Wrocław 28.05.2013
Pełny etat Pracownik Działu Obsługi Technicznej od POLLUX w Wrocław 28.05.2013

Czy to ogłoszenie jest nieaktualne? Zgłoś do usunięcia
Poleć znajomemu
Opublikowano: 31.03.2011
Odwiedzin: 2012