2

Pełny etat Pracownik produkcji 1800zł brutto (preferowani mężczyźni), Środa Śląska.

at POLLUX w Wrocław

Pracownik produkcji 1800zł brutto (preferowani mężczyźni), Środa Śląska.

Dla naszego klienta z branży produkcyjnej, którego siedziba znajduje się w Komornikach pod Środą Śląską poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji (preferowani mężczyźni)

Obowiązki:
- praca na produkcji;
- obsługa maszyn produkcyjnych oraz rozwiązywanie bieżących problemów w procesie produkcyjnym;
- zapewnienie produkcji zgodnie z normami jakościowymi (instrukcje, plany kontroli);

Wymagania:
- preferowane osoby zamieszkujące w obrębie 10 km od Środy Śląskiej;
- wykształcenie min. zawodowe lub średnie o profilu technicznym (mechanika, elektronika lub pokrewne);
- min. 1 rok doświadczenia w pracy na produkcji lub przy obsłudze maszyn produkcyjnych;
- dokładność, sumienność, umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy;

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową;
- atrakcyjne wynagrodzenie w czasie okresu próbnego w wysokości 1800zł brutto miesięcznie;
- pracę w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku.

www.pollux-international.eu
50-008 Wrocław, ul. Kościuszki 67/1a
tel. 513-353-535 e-mail: pollux.patrycja@pollux-international.eu

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: POLLUX
Pełny etat Operator wózka widłowego - Kąty Wrocławskie od POLLUX w Wrocław 28.05.2013
Pełny etat Pracownik Transportu od POLLUX w Wrocław 28.05.2013
Pełny etat pracownik produkcji- produkcja spożywcza od POLLUX w Wrocław 28.05.2013
Pełny etat Pracownik magazynowy- Kąty Wrocławskie od POLLUX w Wrocław 28.05.2013
Pełny etat Pracownik Działu Obsługi Technicznej od POLLUX w Wrocław 28.05.2013

Poleć znajomemu
Opublikowano: 31.03.2011
Odwiedzin: 2011