chętnych

Pełny etat Pracownik produkcji (preferowani mężczyźni)

at POLLUX w Wrocław

Pracownik produkcji (preferowani mężczyźni)
Dla jednego z naszych klientów, lidera w produkcji komponentów aluminiowych dla branży automotiv, obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownik produkcji.

Opis stanowiska pracy:
– obcinanie nadlewów zacisków hamulcowych aluminiowych za pomocą piły taśmowej;
– wizualna ocena jakości odlanego wyrobu;
– odkładanie detali do metalowych koszy w celu dalszej obróbki;
– prace transportowe ręczne i przy użyciu wózków ręcznych.

Wymagania:
– gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym w ruchu ciągłym;
– dyspozycyjność przez 7 dni w tygodniu;
– sumienność, dokładność i chęć do pracy;
– mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

Oferujemy:
– pracę na umowę zlecenie (długoterminowa współpraca);
– wynagrodzenie miesięczne w wysokości 1800zł brutto + dodatek frekwencyjny w kwocie 200zł brutto;

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV pod adres
e-mail: pollux.rekrutacja@pollux-international.eu
www.pollux-international.eu
50-008 Wrocław, ul. Kościuszki 67/1a

tel. (071) 347-17-25

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: POLLUX
Pełny etat Operator wózka widłowego - Kąty Wrocławskie od POLLUX w Wrocław 28.05.2013
Pełny etat Pracownik Transportu od POLLUX w Wrocław 28.05.2013
Pełny etat pracownik produkcji- produkcja spożywcza od POLLUX w Wrocław 28.05.2013
Pełny etat Pracownik magazynowy- Kąty Wrocławskie od POLLUX w Wrocław 28.05.2013
Pełny etat Pracownik Działu Obsługi Technicznej od POLLUX w Wrocław 28.05.2013

Poleć znajomemu
Opublikowano: 31.03.2011
Odwiedzin: 2142