2

chętnych

Pełny etat Praca na produkcji.

at POLLUX w Wrocław

Praca na produkcji.
Dla naszego klienta aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisku Pracownik Produkcji.
Wymagania:
-gotowość do pracy w wysokiej temperaturze;
-brak przeciwwskazań do pracy fizycznej;
Obowiązki:
-praca fizyczna przy obsłudze pieca odlewniczego;
-wsad załadunku aluminium i złomu do pieca;
-prace transportowe;
-praca w systemie 4 brygadowym, 3 zmianowym;
Oferujemy:
-umowę o pracę;
-wynagrodzenie 1800zł brutto na miesiąc.
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV pod adres
e-mail: pollux.rekrutacja@pollux-international.eu
www.pollux-international.eu
50-008 Wrocław, ul. Kościuszki 67/1a
tel. kom. |tel. 513-353-535

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: POLLUX
Pełny etat Operator wózka widłowego - Kąty Wrocławskie od POLLUX w Wrocław 28.05.2013
Pełny etat Pracownik Transportu od POLLUX w Wrocław 28.05.2013
Pełny etat pracownik produkcji- produkcja spożywcza od POLLUX w Wrocław 28.05.2013
Pełny etat Pracownik magazynowy- Kąty Wrocławskie od POLLUX w Wrocław 28.05.2013
Pełny etat Pracownik Działu Obsługi Technicznej od POLLUX w Wrocław 28.05.2013

Poleć znajomemu
Opublikowano: 31.03.2011
Odwiedzin: 1987