3

chętnych

Pełny etat Telemarketer

at Promo Finanse w Wrocław

Jeśli myślisz o pracy w bankowości, finansach lub sprzedaży wyślij swoją aplikację, a na pewno zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną.

Obowiązki:

  • stały i regularny kontakt telefoniczny z potencjalnymi Klientami firmy
  • przestrzeganie najwyższych standardów obsługi Klienta i sprzedaży

Od kandydatów oczekujemy:

  • min. średniego wykształcenia
  • doświadczenie w obsłudze klienta lub telemarketingu
  • podstawowej umiejętności obsługi komputera
  • dobrej organizacji pracy własnej
  • zaangażowania i wytrwałości w osiąganiu celu
  • orientacji na wynik
  • mile widziane osoby uczące się

Oferujemy:

  • umowę zlecenie z wynagrodzeniem podstawowym oraz prowizyjnym
  • przejrzysty i osiągalny system prowizyjny
  • szkolenia i stałe wsparcie
  • elastyczne godziny pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz z nr referencyjnym: TM/WR/0311 pod adres mailowy j.zalewski@promofinanse.pl.

Poleć znajomemu
Opublikowano: 02.03.2011
Odwiedzin: 2387